Dongguan Uchi Electronics Co., Ltd.

Producent warystora, czujnika temperatury, termistora, bezpiecznika i rezystora!

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Orzecznictwo
Good communication. Will buy from again !

—— Mark Kim

Professional & Patient Sales ,fair transaction

—— Penka Kalacheva

Reliable partner, worth being go on cooperation !

—— Rakesh Saini

Im Online Czat teraz

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Company Reception
GM OFFICE
OFFICE
factory
WORKSHOP
COMPANY POST

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : UCHI
Ilość pracowników : 138~168
Coroczne wyprzedaże : 1,500,000-2,500,000
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%
Profesjonalny producent MOV

Uchi został założony w 2006 roku w Dongguan w Chinach.


Po latach rozwoju Uchi stało się dużym przedsiębiorstwem hi-tech, które specjalizuje się w tworzeniu i produkcji kompletnej serii MOV, PTC, NTC, serii PPTC, bezpiecznika (ALL TYPE), rezystora, układu scalonego, kondensatora, listwy przeciwprzepięciowej i urządzenia ochronne produktów piorunochronnych. Zajmuje pierwsze miejsce w branży i ma kwaterę główną w Hongkongu. Dzięki doskonałej technologii i wysokiej jakości produktów, Uchi ma szerokie uznanie zagranicznych klientów. Saini Impex PVT.LTD jest naszym autoryzowanym wyłącznym dystrybutorem w Indiach.

Zaawansowane wyposażenie, chuda produkcja

Uchi może pochwalić się bazą produkcyjną o powierzchni prawie 15 000 metrów kwadratowych.


Sukcesywnie importowaliśmy zaawansowane technologicznie, w pełni zautomatyzowane urządzenia produkcyjne i instrumenty do precyzyjnej kontroli, i wdrożyliśmy je do produkcji, aby zrealizować automatyzację, dużą skalę i standaryzację.


Uchi ma galę hi-tech zespołów talentów kierowanych przez ekspertów klasy narodowej, aby zaangażować się w prace nad rozwojem produktów, kontrolą jakości produktów, sprzedażą i obsługą techniczną itp., I sukcesywnie uzyskiwała dziesiątki certyfikatów patentów na wygląd, patentów użytkowych i wynalazki.


Aby zagwarantować jakość, pomyślnie przeszliśmy certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008, naukowego i wydajnego trybu zarządzania, aby przeprowadzić szczupłą produkcję i stworzyć naukowy i skuteczny system kontroli jakości. Produkty są certyfikowane certyfikatami UL, CUL, TUV, VDE, CSA i SGS, RACH 73.

Znakomita jakość na korzyść klientów

Uchi jest członkiem eksportu Alibaba z bezpłatnymi uprawnieniami do importu i eksportu. Jest oceniany jako Guangdong Famous Star Enterprise i Dongguan Private Enterprise. Nasze produkty podwoiły się i zdublowały w celu zapewnienia większej ilości rodzajów oraz wysokiej jakości niezawodnych produktów i usług. Nasze produkty składają się głównie z:
Warystor tlenku metalu
Warystor SMD
Termicznie chroniony warystor
Termistor PTC

Termistor NTC

Bezpiecznik resetowalny PPTC

Bezpiecznik termiczny

Auto Blade Fuse

Bezpieczniki szklane

Rezystor metalowy filmowy

Rezystor filmu węglowego

Rezystor cementowy

Czujnik temperatury NTC

CDS Photoconductive Cell

Nasze produkty są szeroko stosowane w sprzęcie gospodarstwa domowego, sprzęcie medycznym, sprzęcie biurowym, sprzęcie komunikacyjnym, baterii telefonu, kalendarza elektronicznego, termometrze elektronicznym i regulatorze temperatury w celu pokrycia wojskowych telekomunikacji, IT, samochodów i elektroniki użytkowej.
Współpraca z dobrymi religiami, aby wygrać na rynku.
Doskonała jakość szczera obsługa jest kluczem do sukcesu Uchi.


W przyszłości Uchi nadal będzie trzymać się zasad "Jakość najpierw, klient przede wszystkim". "Pierwszorzędna jakość, pierwszorzędna obsługa i zadowolenie klientów" w zakresie wytwarzania produktów wysokiej jakości, zaawansowanych technicznie i rozsądnych cenowo. Mamy nadzieję wywołać z globalnymi partnerami rewolucję w dziedzinie produktów rezystorowych. Serdecznie zapraszamy znajomych z kraju i zagranicy do odwiedzenia nas w celu uzyskania wskazówek i współpracy.

Założony w 2006 roku sukcesywnie importowane, zaawansowane technologicznie, w pełni zautomatyzowane urządzenia produkcyjne i instrumenty do precyzyjnej kontroli, które zostały wprowadzone do produkcji w celu realizacji automatyzacji, dużej skali i standaryzacji.

2009.8 Wyróżnienie, aby uzyskać naszą własną niezależną markę "UCHI"

2009.10 Wyróżnij się, że zaczniesz robić interesy na alibaba.com i być członkiem alibaba ExportPass (masz prawo do eksportu i importu). Tymczasem mamy zaszczyt dostać "Guangdong Star Enterprise" od alibaba.com.

2010.11 Aby zapewnić jakość naszym klientom, przeszliśmy ISO9001 2008 system zarządzania jakością.

2010.12. Aby uzyskać wysoką jakość, przyjęliśmy międzynarodowe certyfikaty UL, SGS, REACH, VDE, ROHS itp.

2011.3 Saini Impex PVT.LTD zostanie naszym autoryzowanym dystrybutorem solo w Indiach

2011.11 Uzyskanie patentów na produkty Sevaral, takich jak MOV, Thermistor.NTC, PTC itp

2012.5 Wyróżnienie za uzyskanie PRZEDSIĘBIORSTWA PRZEDSIĘBIORSTW ORAZ TECHNOLOGII PRZEDSIĘBIORSTWA

W przyszłości Uchi nadal będzie trzymać się zasad "Jakość najpierw, klient przede wszystkim." "Pierwszorzędna jakość, pierwszorzędna obsługa i zadowolenie klienta", aby wytwarzać produkty wysokiej jakości, zaawansowane technicznie i rozsądne ceny. Mamy nadzieję wywołać z globalnymi partnerami rewolucję w dziedzinie produktów rezystorowych. Serdecznie zapraszamy znajomych z kraju i zagranicy do odwiedzenia nas w celu uzyskania wskazówek i współpracy.

Produkt (warystor, termistor, bezpiecznik, kondensator, rezystor, czujnik temperatury, wyjście słuchawkowe itp.) Produkcja i sprzedaż; Powiązany asortyment produktów; jednorazowe zakupy; pomóc zorganizować wywóz i wysyłkę, usługi posprzedażne; wymiana produktów w przypadku problemów z jakością; pomóc zapewnić niezbędne documents.etc.

Nasza historia z klientami

Mamy zespół, ale mamy inne obowiązki do skończenia. Posiadamy ministerstwo finansów, odpowiedzialne za praktykę rachunkowości, planowanie podatkowe, budżet, kontrolę kosztów, audyt, fuzje, przejęcia i reorganizację; Funkcja działu HR: planowanie, rekrutacja, szkolenie, ocena wydajności, wynagrodzenie. Kultura. Administracja; Funkcja działu marketingu: kanały marek. Sprzedawca. Pr. Klienci. Nowy marketing; Dział produkcji Funkcja: rozwój technologii. Proces produkcyjny. Dostarczanie. Nadzór jakości. Łańcuch dostaw; Dział informacyjny Funkcja: projekt reklamy. Opakowanie produktu. Informacje o przedsiębiorstwie. Enterprise e. Zarządzanie projektem. Handel elektroniczny. Jesteśmy dużą rodziną i tylko współpracujemy, nasza satysfakcja klienta może być satysfakcjonująca!
Szczegóły kontaktu
Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. James

Tel: 86-769-86183707-602

Faks: 86-769-85625751

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!