Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: UCHI
Ilość pracowników: 138~168
Coroczne wyprzedaże: 1,500,000-2,500,000
Rok założenia: 2006
pc Export: 60% - 70%
Wprowadzenie

Firma Uchi została założona w 2006 roku w Dongguan w Chinach.


Po latach rozwoju Uchi stało się dużym przedsiębiorstwem hi-tech, które specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji kompletnych serii MOV, PTC, NTC, serii PPTC, bezpieczników (WSZYSTKIE TYPY), rezystorów, układów scalonych, kondensatorów, zabezpieczeń przeciwprzepięciowych oraz urządzenia ochronne produktów ochrony odgromowej.Jest liderem w branży i ma siedzibę w Hongkongu.Dzięki doskonałej technologii i wysokiej jakości produktom Uchi zdobył szerokie uznanie zagranicznych klientów.Saini Impex PVT.LTD jest naszym autoryzowanym wyłącznym dystrybutorem w Indiach.

Wiodące chińskie przedsiębiorstwo komponentów do ochrony obwodów

Nasza siła :

Wiele serii produktów w naszej fabryce przeszło certyfikację różnych międzynarodowych standardów

Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 0


Wycieczka po fabryce:


Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 2Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 3

 

Zaawansowany sprzęt, szczupła produkcja

 

Uchi może pochwalić się bazą produkcyjną o powierzchni blisko 15000 metrów kwadratowych.
 

Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 4Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 5Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 6Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 7

Sukcesywnie importowaliśmy zaawansowane technologicznie w pełni zautomatyzowane urządzenia produkcyjne i precyzyjne przyrządy testujące oraz wprowadziliśmy do produkcji w celu realizacji automatyzacji, dużej skali i standaryzacji.


Uchi ma galaktykę zaawansowanych technologicznie zespołów talentów, kierowanych przez krajowych ekspertów, aby zaangażować się w prace nad rozwojem produktu, kontrolą jakości produktu, wsparciem technicznym sprzedaży i serwisu itp., I sukcesywnie uzyskał dziesiątki certyfikatów patentów wyglądu, patentów użytkowych i wynalazki.
 

Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 8

Aby zagwarantować jakość, pomyślnie przeszliśmy certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008, naukowego i wydajnego trybu zarządzania, aby przeprowadzić odchudzoną produkcję i stworzyć naukowy i skuteczny system kontroli jakości.Produkty posiadają certyfikaty testów przyjaznych dla środowiska UL, CUL, TUV, VDE, CSA i SGS, RACH 73.

 

Znakomita jakość na korzyść klientów

 

Uchi jest członkiem eksportowym Alibaba z bezpłatnymi prawami do importu i eksportu.Jest oceniany jako Guangdong Famous Star Enterprise i Dongguan Private Enterprise.Nasze produkty podwoiły się i podwoiły, aby zapewnić więcej rodzajów i wysokiej jakości oraz niezawodnych produktów i usług.Nasze produkty składają się głównie z:


Warystor z tlenku metalu
ZANURZAĆ
Warystor iWarystor SMD
Warystor zabezpieczony termicznie

Kondensator DC-Link dla nowych pojazdów energetycznych obsługujących HEVEV

Samochodowe wkładki bezpiecznikowe do wtyczki EV HEV FCEV
Termistor PTC

Termistor NTC

Bezpiecznik resetowalny PPTC

Bezpiecznik termiczny

Automatyczny bezpiecznik ostrza

Bezpieczniki szklane

Rezystor z folii metalowej

Rezystor filmu węglowego

Rezystor cementowy

Czujnik temperatury NTC

Ogniwo fotoprzewodzące CDS

Nasze produkty są szeroko stosowane wNowe pojazdy energetyczne,sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt medyczny, sprzęt biurowy, sprzęt komunikacyjny, bateria do telefonu, kalendarz elektroniczny, termometr elektroniczny i regulator temperatury w zakresie telekomunikacji wojskowej, informatyki, elektroniki samochodowej i użytkowej.
Współpraca w dobrej wierze, aby wygrywać na rynku.
Doskonała jakość, szczera obsługa jest kluczem do sukcesu Uchi.


W przyszłości Uchi nadal będzie trzymał się zasady „Najpierw jakość, przede wszystkim klient”."Najwyższej jakości jakość, pierwszorzędna obsługa i zadowolenie klienta" w celu wytwarzania produktów wysokiej jakości, zaawansowanych technicznie i przystępnych cenach.Mamy nadzieję, że wraz z globalnymi partnerami wywołamy rewolucję w produktach rezystorowych.Serdecznie zapraszamy przyjaciół z kraju i zagranicy do odwiedzenia nas w celu uzyskania wskazówek i współpracy.

Historia
Założona w 2006 r. Sukcesywnie importowała zaawansowane technologicznie w pełni zautomatyzowane urządzenia produkcyjne i wysoce precyzyjne przyrządy testujące oraz wprowadziła do produkcji, aby zrealizować automatyzację, dużą skalę i standaryzację.

2009.8 Honor zdobycia własnej niezależnej marki „UCHI”

2009.10 Zaszczyt zacząć robić interesy na stronie alibaba.com i być członkiem alibaba ExportPass (mieć prawo do eksportu i importu). Tymczasem mamy zaszczyt otrzymać „Guangdong Star Enterprise” z alibaba.com.

2010.11 Aby zapewnić jakość naszym klientom, przeszliśmy system zarządzania jakością ISO9001 2008.

2010.12. Aby utrzymać jakość, przeszliśmy międzynarodowe certyfikaty UL, SGS, REACH, VDE, ROHS, itp.

2011.3 Saini Impex PVT.LTD zostanie naszym autoryzowanym dystrybutorem w Indiach

2011.11 Uzyskaj patenty na towary typu Sevaral, takie jak MOV, Thermistor.NTC, PTC itp

2012.5 Honor zdobycia PRZEDSIĘBIORSTWA NAUKOWO-TECHNOLOGICZNEGO NON-RZĄDOWEGO

W przyszłości Uchi nadal będzie trzymać się zasad „Jakość pierwsza, przede wszystkim klient”. „Jakość pierwszej klasy, obsługa pierwszej klasy i zadowolenie klienta”, aby produkować produkty wysokiej jakości, zaawansowane technicznie i rozsądne ceny. Mamy nadzieję wywołać u globalnych partnerów rewolucję w produktach rezystorowych. Serdecznie witamy przyjaciół z kraju i zagranicy, aby odwiedzić nas w celu uzyskania wskazówek i współpracy.

Usługa

Produkcja i sprzedaż produktu (warystor, termistor, bezpiecznik, kondensator, rezystor, czujnik temperatury, słuchawki itp.);Powiązany asortyment produktów; zakupy w jednym miejscu;pomoc w organizacji eksportu i wysyłki; usługi posprzedażne; wymiana produktów w przypadku problemów z jakością;pomóc dostarczyć niezbędne dokumenty.etc.

Nasza historia z klientami
 

Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 0Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 1Chiny Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd profil firmy 2

 

Zobowiązanie cenowe
 

1. Materiały pochodzące od marek premium, zarówno krajowych, jak i szerokich, sprawiają, że produkty są wysoce zaawansowane i niezawodne.

2. Na tych samych warunkach konkurencji oferujemy korzystną cenę bez zmian technicznych i eliminacji jakości.
 

Zobowiązanie do dostawy
 

1. Czas dostawy: dostosowany do klientów;

 

2. Przy dostawie produktów dostarczamy następujący plik:

1) Instrukcja obsługi;
2) Karty gwarancyjne;
3) instrukcje;
4) Zapasy materiałów eksploatacyjnych.

Służ klientom z sercem !!!

Nasz zespół
Mamy zespół, ale musimy mieć różne obowiązki. Mamy ministerstwo finansów, odpowiedzialne za praktykę rachunkowości, planowanie podatkowe, budżet, kontrolę kosztów, audyt, fuzję, przejęcie i reorganizację; Funkcja działu HR: planowanie, rekrutacja, szkolenie, ocena wyników, wynagrodzenie. Kultura. Podawanie; Funkcja działu marketingu: kanały marki. Sprzedawca. Par. Klienci. Nowy marketing; Dział produkcji Funkcja: rozwój technologii. Proces produkcji. Dostarczanie. Nadzór jakości. Łańcuch dostaw; Dział informacji Funkcja: projektowanie reklamy. Opakowanie produktu. Informacje o przedsiębiorstwie. Przedsiębiorstwo e. Zarządzanie projektem. Handlu elektronicznego. Jesteśmy wielką rodziną i tylko my pracujemy razem, nasza satysfakcja z celu klienta może się rozwinąć!