Dongguan Uchi Electronics Co., Ltd.

Producent warystora, czujnika temperatury, termistora, bezpiecznika i rezystora!

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Good communication. Will buy from again !

—— Mark Kim

Professional & Patient Sales ,fair transaction

—— Penka Kalacheva

Reliable partner, worth being go on cooperation !

—— Rakesh Saini

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Dongguan Uchi Electronics Co., Ltd. szczyci się bazą produkcyjną o powierzchni prawie 15000 metrów kwadratowych. Sukcesywnie importowaliśmy zaawansowane technologicznie w pełni zautomatyzowane urządzenia produkcyjne i wysoce precyzyjne przyrządy testujące i wprowadziliśmy do produkcji, aby zrealizować automatyzację, dużą skalę i standaryzację.
  Uchi ma grono zaawansowanych technologicznie zespołów talentów, na czele których stoją eksperci klas narodowych, którzy angażują się w prace nad rozwojem produktów, kontrolą jakości produktów, wsparciem technicznym w zakresie sprzedaży i obsługi itp., I sukcesywnie uzyskują dziesiątki certyfikatów patentów wyglądu, patentów użytkowych i wynalazki.

  Dysponujemy unikalną technologią i wiodącą podstawową technologią z zastrzeżonymi prawami własności intelektualnej do ceramicznych urządzeń proszkowych, wykonanych z chipów, o wysokiej wydajności NTC Automatyczna produkcja wsadowa.

  Dysponujemy ponad 12 seriami automatycznych linii produkcyjnych termistorów NTC o wysokiej wydajności, produkty mają zalety dużej produkcji, wysokiej jakości, dobrej spójności, wysokiej niezawodności, a ponadto mogą być wykonane z wielu rodzajów czujników temperatury NTC, można je również dostarczyć do innych fabryk czujników NTC i eksportowanych w dużych ilościach do krajów zamorskich.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM Dostępne tutaj i profesjonalne porady będą dostarczane przez nasz zespół RD!
 • R & D
  Firma zbudowała pierwsze centrum rezerwowe „Centrum badań inżynieryjnych dla projektu ceramicznego materiału wrażliwego na temperaturę NTC”, które jest zaawansowane w kraju, jest zatwierdzone przez komisję naukowo-technologiczną, zapewnia wpływową i profesjonalną praktykę personelu, szkolenia i bazę badań naukowych. szeroko prowadzi badania nad wrażliwymi materiałami ceramicznymi NTC, nowymi produktami, nowymi technologiami, nowymi urządzeniami, skalą

  produkcja, transformacja osiągnięć naukowych.

  Obszar centrum badawczego osiąga 2000 metrów kwadratowych, posiada ponad 50 zestawów urządzeń testowych i przyrządów, które gwarantują potężną gwarancję wysokiej jakości technologii chipów, pomiaru rdzenia NTC, ciągłego doskonalenia technologicznego czujników temperatury NTC.

  Firma posiada ponad 60 autoryzowanych i zaakceptowanych patentów, w tym 20 patentów według wynalazku.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. James

Tel: 86--18925858717

Faks: 86-769-85625751

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!