Dongguan Uchi Electronics Co., Ltd.

Producent warystora, czujnika temperatury, termistora, bezpiecznika i rezystora!

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

Orzecznictwo
Good communication. Will buy from again !

—— Mark Kim

Professional & Patient Sales ,fair transaction

—— Penka Kalacheva

Reliable partner, worth being go on cooperation !

—— Rakesh Saini

Im Online Czat teraz

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Witaj w Uchi
Biuro Dyrektora Generalnego
Uchi Office Doorway
Sala spotkań Uchi
Uchi Manufacturing Equipment 1
Uchi Manufacturing Equipment 1
Uchi Manufacturing Equipment 3
Uchi Manufacturing Equipment 4
Uchi Manufacturing Equipment 5
Uchi Manufacturing Equipment 6

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : UCHI
Ilość pracowników : 138~168
Coroczne wyprzedaże : 1,500,000-2,500,000
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%
Profesjonalny producent MOV

Uchi powstała w 2006 roku w Dongguan w Chinach.


Po latach rozwoju, Uchi stało się dużym przedsiębiorstwem hi-tech, które specjalizuje się w rozwoju i produkcji kompletnych serii MOV, PTC, serii NTC, serii PPTC, bezpieczników (WSZYSTKIE TYPY), rezystorów circuit układ scalony 、 Kondensator, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe oraz urządzenia ochronne produktów ochrony odgromowej. Zajmuje czołowe miejsce w branży i ma serce w Hongkongu. Dzięki doskonałej technologii i wysokiej jakości produktów, Uchi ma szerokie uznanie wśród zagranicznych klientów. Saini Impex PVT.LTD jest naszym autoryzowanym wyłącznym dystrybutorem w Indiach.

Zaawansowany sprzęt, oszczędna produkcja

Uchi może się pochwalić bazą produkcyjną o powierzchni prawie 15 000 metrów kwadratowych.


Sukcesywnie importowaliśmy zaawansowane technologicznie w pełni zautomatyzowane urządzenia produkcyjne i wysoce precyzyjne przyrządy testujące i wprowadziliśmy do produkcji, aby zrealizować automatyzację, dużą skalę i standaryzację.


Uchi ma grono zaawansowanych technologicznie zespołów talentów, na czele których stoją eksperci klas narodowych, którzy angażują się w prace nad rozwojem produktów, kontrolą jakości produktów, wsparciem technicznym w zakresie sprzedaży i obsługi itp., I sukcesywnie uzyskują dziesiątki certyfikatów patentów wyglądu, patentów użytkowych i wynalazki.


Aby zagwarantować jakość, pomyślnie przeszliśmy certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008, naukowego i wydajnego trybu zarządzania w celu przeprowadzenia szczupłej produkcji i stworzenia naukowego i wydajnego systemu kontroli jakości. Produkty posiadają certyfikaty UL, CUL, TUV, VDE, CSA i SGS, przyjazne środowisku RACH 73.

Znakomita jakość na korzyść klientów

Uchi to członkostwo eksportowe Alibaba z darmowymi uprawnieniami do importu i eksportu. Jest oceniany jako słynna gwiazda Guangdong Enterprise i Dongguan Private Enterprise. Nasze produkty podwoiły się i podwoiły, aby zapewnić więcej rodzajów i wysokiej jakości i niezawodnych produktów i usług. Nasze produkty składają się głównie z:
Warystor tlenku metalu
Warystor SMD
Warystor chroniony termicznie
Termistor PTC

Termistor NTC

PPTC Bezpiecznik resetowalny

Bezpiecznik termiczny

Automatyczny bezpiecznik ostrza

Bezpieczniki szklane

Metalowy rezystor filmowy

Rezystor filmu węglowego

Rezystor cementu

Czujnik temperatury NTC

Komórka fotoprzewodząca CDS

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach gospodarstwa domowego, sprzęcie medycznym, sprzęcie biurowym, sprzęcie komunikacyjnym, baterii telefonu, kalendarzu elektronicznym, termometrze elektronicznym i regulatorze temperatury.
Współpraca z dobrą wiarą, aby wygrać na rynku.
Doskonała, szczera obsługa to klucz do sukcesu Uchi.


W przyszłości Uchi nadal będzie trzymać się zasad „Jakość pierwsza, przede wszystkim klient”. „Pierwszej klasy jakość, pierwszorzędna obsługa i zadowolenie klientów” do produkcji wysokiej jakości, zaawansowanych technicznie i rozsądnych cen produktów. Mamy nadzieję wywołać u globalnych partnerów rewolucję w produktach rezystorowych. Serdecznie witamy przyjaciół z kraju i zagranicy, aby odwiedzić nas w celu uzyskania wskazówek i współpracy.

Założona w 2006 r. Sukcesywnie importowała zaawansowane technologicznie w pełni zautomatyzowane urządzenia produkcyjne i wysoce precyzyjne przyrządy testujące oraz wprowadziła do produkcji, aby zrealizować automatyzację, dużą skalę i standaryzację.

2009.8 Honor zdobycia własnej niezależnej marki „UCHI”

2009.10 Zaszczyt zacząć robić interesy na stronie alibaba.com i być członkiem alibaba ExportPass (mieć prawo do eksportu i importu). Tymczasem mamy zaszczyt otrzymać „Guangdong Star Enterprise” z alibaba.com.

2010.11 Aby zapewnić jakość naszym klientom, przeszliśmy system zarządzania jakością ISO9001 2008.

2010.12. Aby utrzymać jakość, przeszliśmy międzynarodowe certyfikaty UL, SGS, REACH, VDE, ROHS, itp.

2011.3 Saini Impex PVT.LTD zostanie naszym autoryzowanym dystrybutorem w Indiach

2011.11 Uzyskaj patenty na towary typu Sevaral, takie jak MOV, Thermistor.NTC, PTC itp

2012.5 Honor zdobycia PRZEDSIĘBIORSTWA NAUKOWO-TECHNOLOGICZNEGO NON-RZĄDOWEGO

W przyszłości Uchi nadal będzie trzymać się zasad „Jakość pierwsza, przede wszystkim klient”. „Jakość pierwszej klasy, obsługa pierwszej klasy i zadowolenie klienta”, aby produkować produkty wysokiej jakości, zaawansowane technicznie i rozsądne ceny. Mamy nadzieję wywołać u globalnych partnerów rewolucję w produktach rezystorowych. Serdecznie witamy przyjaciół z kraju i zagranicy, aby odwiedzić nas w celu uzyskania wskazówek i współpracy.

Produkt (warystor, termistor, bezpiecznik, kondensator, rezystor, czujnik temperatury, słuchawki itp.) Produkcja i sprzedaż; Powiązany asortyment produktów, kompleksowe zakupy; pomoc w zorganizowaniu eksportu i wysyłki, usługi posprzedażowe, wymiana produktów, jeśli problem jakości; pomoc w dostarczeniu niezbędnych dokumentów.etc.

Nasza historia z klientami

Mamy zespół, ale musimy mieć różne obowiązki. Mamy ministerstwo finansów, odpowiedzialne za praktykę rachunkowości, planowanie podatkowe, budżet, kontrolę kosztów, audyt, fuzję, przejęcie i reorganizację; Funkcja działu HR: planowanie, rekrutacja, szkolenie, ocena wyników, wynagrodzenie. Kultura. Podawanie; Funkcja działu marketingu: kanały marki. Sprzedawca. Par. Klienci. Nowy marketing; Dział produkcji Funkcja: rozwój technologii. Proces produkcji. Dostarczanie. Nadzór jakości. Łańcuch dostaw; Dział informacji Funkcja: projektowanie reklamy. Opakowanie produktu. Informacje o przedsiębiorstwie. Przedsiębiorstwo e. Zarządzanie projektem. Handlu elektronicznego. Jesteśmy wielką rodziną i tylko my pracujemy razem, nasza satysfakcja z celu klienta może się rozwinąć!

Szczegóły kontaktu
Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. James

Tel: 86--18925858717

Faks: 86-769-85625751

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!